Šablony

Šablonky #17 (gallery,online&download, subtitles)

26. března 2014 v 16:23 | terush
Udělala jsem šablonky pro galerii, online a download a na žádost Eve i subtitles. Šablony jsou opět ve stejném stylu, jako jsem už dělala TADY a TADY.
(Pro zobrazení klikněte na obrázek)


© terush / graphic-heart.blog.cz

Šablonka #16 (+psd verze)

6. února 2014 v 17:41 | terush
Chěla jsem zase jednou udělat nějakou šablonku, protože ty se hodí vždy.:) Taková jednodušší, ale celkem se mi i líbí. :D
Dávám ji ke stažení i v PSD. U PSD šablonky můžete: měnit barvy, měnit nápis (včetně fontu), ale ne aby někdo smazal zdroj! EDIT: Pokud stahujete, tak mi to napište do komentářů (počet stáhnutí vidím!)
v celém článku png šablonky....

Episode template #1

7. listopadu 2013 v 15:58 | terush
Udělala jsem první šablonky na epizody, které můžete volně používat. Určitě ještě nějaké šablonky brzy udělám, docela mě baví. :D A mám rozdělaný jeden objednaný design s One Direction, ten tu snad taky brzy bude. :) Ale bohužel je listopad= čtvrtletí, což znamená hodně testů, takže mějte trpělivost.:)

náhled (do šablony vkládejte obrázky o velikosti 275x120)
všechny barvy v celém článku...

Šablonky #15- AnnaSophia Robb

10. října 2013 v 19:12 | terush

Nestíhám! Proč den má jen 24 hodin? Já jich potřebuju víc. :DD Nemám čas, aspoň ne na grafiku...Minulý i tenhle týden mám prostě nabitý, plno učení, testů, k tomu taneční, včera jsem ještě byla v Praze v divadle a domu se vrátila až po půlnoci. Je to pěkně na nic, jít spát až v 1 ráno a vstávat v 6. :( No, ale tím Vás tu zatěžovat nebudu.
Opět tu mám nějakou grafiku s celebritou, o kterou jste mi napsali - s AnnouSophií Robb. Někdo mi na ask napsal, že by s ní uvítal šablony či PNG, takže jsem radši udělala ty šablonky. :) Snad je někdo využijete.
+ Možná už brzy bude nastavený design na portfoliu, už se na to docela těším, protože jen s tím záhlavím, to vypadá blbě. :D Poté přijde na řadu i design přímo tady na GH, ale mějte trpělivost. :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
šablonky > celý článek...

Šablonky #14 online&download

27. září 2013 v 16:17 | TerusH
Na ask někdo napsal, jestli bych mohla udělat šablonky, jako jsou ty minulé, ale na "online & download", takže tady jsou, opět v různých rozměrech. :)
Šablonky v celém článku...

Šablonky #13

24. září 2013 v 14:16 | TerusH
Vytvořila jsem úplně jednoduché šablonky, jen s nápisem, snad se Vám budou hodit. :) Snad se brzy dám další objednaný design, už ho mám skoro hotový.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
celý článek....

Šablonky #11 Shay Mitchell

26. července 2013 v 12:09 | TerusH
Od včerejška dělám na veškerých rozcestníkách tady na blogu, ještě mi zbývá upravit "for you". Taky bych chtěla změnit design,ale to až bude čas, teď se mi žádný dělat nechce, protože venku je krásně a design je na dlouho. :D
Jak jsem slíbila, udělala jsem aspoň šablonky se Shay, protože jste chtěli, abych s ní udělala nějakou grafiku a pak tu byla prosba právě o šablonky, tak snad se Vám líbí.:)


© TerusH / graphic-heart.blog.cz

Šablonky #10 mix celebs

20. července 2013 v 15:09 | TerusH
Tak tyhle průsvitné šablonky jsou teď hodně oblíbené a já tu ještě žádné volně nemám, takže tady jsou první. Udělala jsem na výběr z pár celebrit. Snad se Vám budou hodit.
Šablonka Little Mix- STAHUJ

Šablona Selena Gomez- STAHUJ

Šablonka One Direction- STAHUJ

Šablonka Demi Lovato- STAHUJ

Šablonka Nina Dobrev - STAHUJ

Šablonka Miley Cyrus - STAHUJ

Šablonka Taylor Swift - STAHUJ

Prosím, při používání uveďte někam ( do menu) zdroj!
© TerusH / graphic-heart.blog.cz

PS: Koukám, že ask docela využíváte, i když jsem ho uvedla jen do menu.:) To je dobře, takže pokud se chcete ještě na něco zeptat, tak buď na blogu do komentářů, nebo na ask, kde odpovídám na vše.:)

Šablonky #9 Christmas

16. prosince 2012 v 12:28 | TerusH
Ahoj.:) Užíváte si víkend? Včera jsem tu nemohla být,protože jsme měli takové taneční představení v divadle a byla jsem tam skoro celý den.:) Dnes jsem teda nějakou grafiku udělala.Tady jsou další vánoční šablonky.:) Udělala jsem jen 3 barevné varianty, protože jiné barvy se stejně nehodí. Pořád se chci pustit do svého vánočního designu, tak možná se dnes pokusím začít, uvidím. :D
šablonky > celý článek...

Šablonky #8 winter

25. listopadu 2012 v 19:27 | TerusH
Udělala jsem už zimní šablonky,pak ještě někdy udělám vánoční,ale na ty je teď ještě brzy.:)
Celý článek...

Šablonky #9 Selena Gomez

17. listopadu 2012 v 20:30 | TerusH
Tak jsem doma,ale měla bych si radši dlěat nějaký úkoly už,protože pak zase nebudu stíhat.:D No tady ještě šablonky se Selenou.:) Snad se Vám budou hodit.
Více celý článek...

Šablonky #8 simple

28. října 2012 v 15:06 | TerusH
Ahoj,udělala jsem další šablonky,ty se vždycky dají využít. Tentokrát jsem udělala takové jednodušší,bez rámečku,snad se vám budou líbit,koukala jsem,že se teď docela tyhle používají. :) Užijte si neděli.:)
náhled:
šablonky > celý článek...

Šablonky #7

13. října 2012 v 13:47 | TerusH
Konečně víkend! :) A taky koněčně TVD! :) Jak se vám 1.díl líbil?
Tady jsem udělala aspoň šablonky,protože jsem nevěděla co za grafiku. Nějaké návrhy? Nemyslím teď designy!
více celý článek...

Šablony #6

13. července 2012 v 10:31 | TerusH
Další o co jste taky psali,byly další šablony na úvodní fotky.:) Tak tady jedny jsou.
Stahujte kliknutím na obrázek.
V balíčku je více barev a pak také jedna šablonka v PSD souboru,kde máte i písmo,co vidíte na náhledu,to si můžete upravit.:)

náhled
© Graphic-Heart.blog.cz

PS: Za dva dny můj blog slaví 2. narozeniny. Ale žádná narozeninová "párty tu asi zase nebude.Upřímně,nevím co bych udělala za soutěže a ani u cen si nejsem moc jistá,protože designy už se mi dělat nechtějí.:D No,ještě nad tím popřemýšlím.:)

Šablonka a avatar k designu s Ninou

13. května 2012 v 11:03 | TerusH
Byla jsem požádaná,jestli bych udělala šablonku a avatar "No Image" k tomu free designu s Ninou Dobrev ,tak tady to je,hodit se to může i někomu jinému,ale jsou tam barvy dané,tak aby to pasovalo k layoutu.:)

náhled
Celý článek...
 
 

Reklama