Past designs

Design [GH portfolio] #2

15. února 2014 v 13:09 | terush
Je načase změnit design i na portfoliu. Trval mi vytvořit docela dlouho, ale vyplatilo se to, vypadá teď lépe než předchozí verze, to byla opět katastrofa. :D Měl být s Barbarou, ale nakonec je se Selenou. ♥
Líbí se vám nový vzhled portfolia? Za nastavení opět děkuju chloe.

l pro graphicheart.sosugary.com l s kým: Selena Gomez l spokojenost: 60% l NÁHLED

New Design ft. Little Mix

31. ledna 2014 v 17:51 | terush
Tak jsem oficiálně zpět a to i s novým designem. Docela nečekaně je s Little Mix, ty tu ještě nebyly. Nejdřív jsem tedy přemýšlela nad novými fotkami Seleny, ale pak jsem si vymyslela něco jiného a hodila se mi fotka nějaké skupiny, navíc jsem LM začala teď poslouchat. Barvy jsem měla také jasné - tmavé (jak už víte, já moc často tmavé designy nemám) nejsou to nějaké mé oblíbené barvy, ale hodí se k fotkám a jsem s nimi spokojená. Nevím, co ještě dodat. Snad se i vám design bude líbit. Zítra bych snad mohla udělat i nějakou grafiku, uvidím, jak budu mít čas, máme rodinou oslavu narozenin. :D
l Od kdy: 31.1. 2014 l Do kdy: --- l Spokojenost: 80% l NÁHLED

Winter design ft.Frida Gustavsson

29. listopadu 2013 v 20:13 | terush
Sice jsem původně chtěla zimní design nastavit až 1. prosince, ale ten s Miley se mi už nelíbil a tenhle mám už konečně komplet hotový, takže je tu. Barvy jsou obyčejné- zimní, takže kombinace hlavně modré a to s růžovou :D ( to už jsou snad moje typické barvy :DD). Fotky, ty miluju, jsem strašně ráda, že jsem nakonec našla pěkné zimní fotky, hledala jsem vážně dlouho a nakonec je design s modelkou Fridou Gustavsson, je mi jasné, že ji většina vůbec nezná, popravdě ani já ji moc neznám, ale fotky to jsou úžasné. Na designu vidíte i zimní projekty, které tu během prosince budou,takový menší přehled.
+ K photoshootu bylo úplně úžasné video, takže jsem z něj udělala animace, které hodím do menu. Animky v menu jsem jako první viděla u chloé, tudíž píšu, že tímhle jsem se inspirovala u ní. :)
l Od kdy: 29.11.2013 l Do kdy: 31.1.2014 l Spokojenost: 80% l NÁHLED

CPG design [GH portfolio]

19. října 2013 v 19:18 | terush
Vím, že měl být na portfoliu původně jiný design, ale stejně jsem ho musela trochu upravovat a při té příležitosti jsem ho předělala trochu víc, protože už se mi přestal líbit. :DD Takže tady ukazuji nový design na mé portfolio, už je dokonce i nastavený :) Snad mě kvůli té růžové nezabijete, ale mám ji vážně ráda. :D

l pro graphicheart.sosugary.com l s kým: Demi Lovato l spokojenost: 70% l NÁHLED

New design ft. Miley Cyrus

15. října 2013 v 17:37 | terush
Ani nemůžu uvěřit tomu, že na GH je konečně nový design! Trvalo mi to tak dlouho, než jsem něco vytvořila a s výsledkem byla aspoň trochu spokojená. Nejprve to byl růžový design s Ninou, pak takový podzimní s Barbarou Palvin a nakonec jsem to změnila na Miley, protože ta má teď opravdu skvělé fotky a tak celkově u mě teď stoupla. :D Druhá věc jsou barvy, ty jsem také měnila tak 100x, ale s těmahle jsem nakonec spokojená. Zelená na mém designu snad ještě nebyla...
S designem přišlo i pár změn, udělala jsem ikonky na kontakty, upravila menu a udělala nové ikonky pro fanklub i blog. Jsem ráda, že už je tu nový design, protože jsem se strašně moc těšila na změnu a to se povedlo. :) + Brzy bude design i na webovém portfoliu. :) Takže teď se budu zase moc věnovat designům pro ostatní.
Co na design říkáte Vy?

l Od kdy: 15.10.2013 l Do kdy: 29.11.2013 l Spokojenost: 85% l NÁHLED

EDIT: 17.10. - Děkuju za pochvaly na design a těší mě, že většina je ráda, že design je zrovna s Miley ♥

CPG design [graphicheart portfolio]

7. října 2013 v 17:30 | terush
Konečně jsem se dostala k tomu udělat si design na své webové portfolio. Design je obyčejný, nic extra na něm není. Nejvíc se mi na něm stejně líbí ta fotka Demi. ♥ A ještě jednou děkuju Chloé, která mi design nastaví, bez ní bych si musela vystačit jen s tím záhlavím, co tam teď je.:D

l pro graphicheart.sosugary.com l ským: Demi Lovato l spokojenost: 50% l

New design ft. Selena Gomez- hot red

13. září 2013 v 16:08 | TerusH
Už to potřebovalo změnu, předchozí design pak na mě působil moc sladce, takže už v srpnu jsem měla rozmyšleno, že další design bude jiný a naopak si vyberu nějaké žhavé barvy a fotky. :D Když jsem design dělala, tak se mi opravdu líbil a měla jsem z něj ohromnou radost, ale pak najednou, když byl hotový, se mi zdál divný a nechtěla jsem ho sem ani nastavit. Někteří mi ale psali, že design je moc pěkný a ať ho teda nastavím, takže nakonec je tu a musím říct, že teď už se mi opět zase líbí. Asi bych se moc chválit neměla, ale tentokrát jsem vážně spokojená, i když někdo měl k designu výhrady,kvůli barvám, stylu....ale mě se prostě líbí, takže si snad zvyknete. :DD Jaký máte na design názor Vy?
Od kdy: 13.9.2013
Do kdy: 15.10.2013
Spokojenost: 90%

New design ft. Selena Gomez- pink

6. srpna 2013 v 13:54 | TerusH
Jak jsem říkala, dělala jsem na novém designu a konečně je tu. Barvy jsem nejdříve chtěla takové, jako mám na svých ikonkách takže modrou + růžovou a k tomu béžovou, ale nakonec ta modrá mi tam nešla a je jen růžový. :D Ale to mi nevadí, snad máte růžovou rádi, no. :) Design je se Selenou, to asi ani překvapení moc není, s ní tu jsou designy nejčastěji. No, u designu se mi líbí menu, to je fajn... a zbytek? Ten ujde, uvidím jak tu bude dlouho, ale nemám ve zvyku měnit designy už po 2 týdnech to zase ne. Líbí se Vám nový design?

Od kdy: 6.8.2013
Do kdy: ---
Spokojenost: 70%

New design ft. Demi Lovato

26. června 2013 v 20:53 | TerusH
Tak se vracím! Asi. :D Uvidím, jak mě to bude bavit, jak mi to půjde,jestli sem ještě někdo bude chodit...ne prostě musím si to ještě promyslet, jak to bude. :D Mezitím je tu samozřejmě nový design a to s Demi ♥. Když tak ho prosím omluvte, že je jaký je, ale dělat design téměř po půl roce není sranda. :D Takovýhle jeden podobný jsem už dělala se Selenou na SH, ale tenhle je možná trochu lepší. :) Ještě je toho potřeba plno dodělat- horní menu, ikonky fav a tak dále, časem. :D No, co na design říkáte vy?
Od kdy: 26.6. 2013
Do kdy: 6.8.2013
Spokojenost: 60%

New design - "Favourites"

6. ledna 2013 v 16:34 | TerusH
Konečně měním ten Vánoční design. Tenhle je trochu jiný, než jaký tu mám vždy, ale chtěla jsem něco trochu jiného, než ten typický design s celebritou. Líbí se mi to záhlaví, ale jinak nic moc, ale změnu to potřebovalo a navíc je dělán docela narychlo. Tak snad se Vám aspoň trochu líbí.:)
+ musím pak ještě změnit nějaký ty maličkosti a dodělat horní menu ( teď nestíhám :D)
Favourites
Od kdy: 6.1. 2013
Do kdy: 26.6. 2013
Spokojenost: 70%

New Christmas design

20. prosince 2012 v 20:33 | TerusH
Hurá! Je tu nový vánoční design! Trvalo mi to docela dlouho než jsem nějaký vytvořila, ale teď už jsem vážně ráda, že tu je. No, měla jsem vlastně hotové 2, protože jsem nevděla, jestli sem radši nedám ten normální blogový styl. Ale nakonec vyhrál tento, loni tu byl taky takovýto "webový" a jinak tyhle styly moc nedělám, takže jsem si řekla, že teď tu budu mít takový, když pak mám přes celý rok blogové (kromě léta :D). Zase mohl by být o něco menší,ale takhle má aspoň všecno svůj prostor.:D No moje spokojenost +- 75%. Takže co na něj říkáte vy? Líbí se Vám tyhle styly designů? :)
+ nechala jsem se inspirovat tím menu, co má na blogu Weni
Red Christmas
Od kdy: 20.12. 2012
Do kdy: 6.1. 2013
Spokojenost: 75%

PS: Ještě to chce dodělat horní menu a změnit ikonky blogu :D

New design with Demi Lovato

27. září 2012 v 18:11 | TerusH
Ano,přesně po 2 měsích je tu nový design. Konečně,co? :DD Po tom co tenhle blog byl dva měsíce tmavý jsem musela udělat něco světlejšího,barevného. No des je s Demi,protože jsem si ji teď vážně docela oblíbila.:) No,nevím co k němu dál napsat. Jen doufám,že se Vám aspoň trochu líbí. Takže jaké máte názory??
Od kdy: 27.9.2012
Do kdy: 20.12.2012
Spokojenost: 85%

New Design-Pretty Little Liars

27. července 2012 v 15:37 | TerusH
Tak asi po měsíci a půl je tu nový design. Nejdřív jsem zvažovala,že sem udělám taky letní,ale nakonec ne a je tu úplně něco jiného. Zase teď koukám na PLL a jak někteří ví,tak ten seriál mám fakt ráda,takže proto takový tmavý,ponurejší design.:D No,dělala jsem se s ním opravdu dlouho, i když to tak nevypadá.:D Měl taky být na styl,jako ten jeden s TVD,který tu dřív byl,ale nakonec je docela i jiný.:D Nejhorší byla ta animka nastavit a stejně je v blbé kvalitě,takže to je nic moc,ale jinak jsem docela i spokojená. Tmavší designy,mě většinou rychleji omrzí,tak uvidím jak dlouho tu bude.:) A jak se líbí Vám?
Od kdy: 27.7.2012
Do kdy: 27.9.2012
Spokojenost: 85%

PS: Musela jsem si udělat nový Formsping,takže TADY ,kdo by se ještě chtěla na něco zeptat

Design Selena Gomez orange

8. června 2012 v 17:11 | TerusH
Zase po delší době měním vzhled blogu. Na tomhle designu jsem začala dělat už víc jak před týdnem,ale nastavuji ho až teď. Chtěla jsem ho mít na způsob toho s Ashley a Lucy a taky v syté letní barvě,což jsem teda dodržela. Taky je zase se Selenou,ale to mi nevadí.:) Celkem se mi líbí a co Vám?
S kým: Selena Gomez
Od kdy: 8.6.2012
Do kdy: 27.7.2012
Spokojenost: 87%

New design with Demi Lovato

29. dubna 2012 v 10:15 | TerusH♥
Po necelých 3 měsících je tu konečně další nový design. Je neuvěřitelný,že se tu ten předchozí měla tak dlouho. No,tyhle fotky Demi se mi moc líbily a tak jsem konečně udělala i design sem na blog. Je to obyčejný styl a já jsem chtěla něco jiného,ale nebyl nápad... Snad tu nebude moc dlouho.:D
Ještě dodělám horní menu
S kým: Demi Lovato
Od kdy: 29.4.2012
Do kdy: 8.6.2012
Spokojenost: 80%

Jak se líbí design vám?
 
 

Reklama