Ordered layouts

Design for ash-g.blog.cz [Gallery]

23. října 2011 v 19:14 | TerusH♥
Mám tu design opět pro ash-g.blog.cz ale tentokrát pro jeho gallerii. :) Je to obyčejný design,ale snad se i tak líbí. :) Pokud ho budeš chtít tak mi napiš heslo na email (pokud je heslo na galerii, stejné jako na tvůj blog, tak nemusíš, to mám:D).
l VĚTŠÍ NÁHLED -klik na obrázek l

Design for ash-g.blog.cz

22. října 2011 v 14:00 | TerusH♥
Tak, tady je ten design s Ashley Greene. Dělala jsem ho celé dopoledne. Ale moc spokojená nejsem, je to stejný styl, jako předešlých x designů, nic nového. :D A barvy jsou moc sladký, ale hodily se mi tam, tak jsem je tam nechala. :) No, pokud se bude líbit majitelce, tak budu ráda. :)
l VĚTŠÍ NÁHLED, klik na obrázek :)) l

Design for iheart-ashley

5. září 2011 v 18:37 | TerusH♥
Tak tady design pro Tizz. Dělala jsem ho už před pár dny, ale musela jsem ho ještě trochu dodělat, tak je tu až teď. Pokud se ti bude líbit napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design ti nastavím, ale vážne nevím kdy. Podle toho co škola, takže to může být třeba už zítra ale naopak až třeba v neděli. Snad chápeš. :)

Layout for Claire* (seyfriedsource)

25. srpna 2011 v 10:19 | TerusH♥
Dělala jsem jeden design na objednávku. Líbí se mi na něm ty fotky. :D No nevím jsem s ním spokojená asi tak na půl. :) No, pokud se bude líbit Claire*, ať mi napíše heslo blogu na email: graphic-heart@seznam.cz , design nastavím do 3 dnů.

Design for fanmileyc

16. srpna 2011 v 11:47 | TerusH♥
Tak zde je další design. Opět takový cukrový, růžový. :D Ale já růžovou ráda,tak snad to nebude vadit.
Pokud se ti design líbí a budeš ho chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu.

Design for Eleniska (gallery)

15. srpna 2011 v 11:57 | TerusH♥
Tak zde je design pro Elenisku, je to design na galerii, proto je tak jednuduchý. :) Já jsem celkem spkojená, na galerku se hodí. Pokud se vám bude líbit napište mi na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu.

PS: asi půjdu nastavovat designy....

Design for iheart-ashley

13. srpna 2011 v 11:21 | TerusH♥
Tak tady je jeden design z té ,,objednávky,,. Tyhle fotky se mi opravdu moc líbí. :D Udělala jsem ho podobný tomu mému. Jsem s ním taky celkem spokojená. Pro iheart-ashley: pokud se ti design líbí, napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design ti nastavím.

Design for celeblove.blog.cz

22. července 2011 v 19:26 | TerusH♥
Měl být původně free, ale nakonec jsem ho dala holkám, snad stihnu nastavit kompletně dnes. :D (zítra odjíždím)
Spokonost: musíc říct, že tenhle docela ujde, takže dobrý no :)

Design for my-funblog.blog.cz

19. července 2011 v 14:06 | TerusH♥
Design z objednávky, který jsem dělala včera. Pokud se ti bude líbit napiš mi na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design ti nastavím. :)

Design for nikii-lovepcd.blog.cz

17. července 2011 v 17:19 | TerusH♥
Tak, design z objednávky, líbí se mi na něm ty fotky. :) Moje spokonost tak na 70%, ale nevím....
Vím, že jsi nechtěla moc tmavé barvy a i přesto tam jsou, jneže ono se to k těm fotkám hodí nejvíc. Když ho nebude chtít, nevadí, chápu. Pokud ano, napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu,design nastavím.

Design for I love-it.blog.cz

7. července 2011 v 13:03 | TerusH♥
Pokud design chceš, napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu.

Design for selena-selly-gomez

6. července 2011 v 13:45 | TerusH♥
Toto je poslední design z minulé objednávky. Pokud se ti líbí a chceš ho napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu. Já jsem s designem spokojená, dávám mu tak 89%.

Design for selenaweb-fan

3. července 2011 v 11:33 | TerusH♥
Další design. :) Použila jsem jinou fotku než si chtěla, ale hrozně se mi tam hodila. Takže pokud design nebudeš chtít, v pohodě. :) Mě se design docela i líbí. :) Pokud by jsi ho i tak chtěla napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design nastavím. :)

Design for celeblove

1. července 2011 v 20:29 | TerusH♥
Třetí design z objednávky, tentokrát pro blog celeblove.blog.cz. Design je takový dost barevný,letní, ale mě se to na něm líbí. Moje spokojenost tak na 80%. Pokud se ti bude design líbit napiš mi na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design ti nastavím + mi ještě napiš popisky, které chceš do horního menu, ale bylo by dobré kdyby byli třeba jen 3 protože, se mi jich tam víc nevejde. :D

Design for selena-alex-gomez-russo

30. června 2011 v 17:19 | TerusH♥
Další design z objednávky. Des měl být blogový, to je. Akorát jsem měla odkazy na každou fotku jinou a tak jsem použila jen jednu z nich a k ní dala stejné. Design je tedy z fotek z videoklipu Love you like a love song. Spokojenost tak 50%. :)

 
 

Reklama