Ordered layouts

Ordered design with Miley

26. června 2012 v 16:31 | TerusH
Další objednaný design,tentokrát není letní.:) Dělala jsem ho trochu podle toho mého, mně se na něm líbí možná ty barvy.:D Pokud design budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo.

l for miley-smiley-love-forewer l NÁHLED l nenastaveno
+ bonusky >>celý článek

Design for Selenagomez-abouther

24. června 2012 v 10:30 | TerusH
První letní design z objednávky.:) Nevím moc co k němu napsat,snad se ti líbí.:D Fotky jsem použila jiné,než si pak posílala,psala jsem,že tady u těch designů si spíš vyberu sama,tak snad nevadí. Pokud design chceš napiš na Graphic-heart@seznam.cz heslo,design ti nastavím.:)

l pro selenagomez-abouther l NÁHLED l NASTAVENO l

Design for lucillehale-fan

3. dubna 2012 v 17:36 | TerusH♥
Další z designů na objednávku. Nemohla jsem nejdřív nic vymyslet,až když jsem našla to pozadí, tak jsem jen tak něco zkoušela a vyšel z toho tenhle design.:) Snad se ti tenhle styl bude líbit. Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu,design ti nastavím.:) A jak se líbí vám ostatním?

l NÁHLED -klikněte na obrázek l SPOKOJENOST: 85% l

Design for Mileycyrus.blog.cz

27. března 2012 v 18:52 | TerusH♥
Tak mám hotový design z objednávky s Mils. Musím říct,že mě se celkem líbí,je takový jarní i barvy jsou pěkné. Takže tentokrát docela spokojenost.:) Pokud ho budeš chtít,napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu,design nastavím.:) A jak se lay líbí vám?

l VĚTŠÍ NÁHLED - klikněte na obrázek l SPOKOJENOST: 90% l

Design pro Louis-tomlinson

5. března 2012 v 20:57 | TerusH♥
Tak konečně jsem udělala i ten 2. design z objednávky a to s 1D.:) Několikrát jsem ho předělávala. Ono jak jich tam je 5 tak už se tam nic moc nedá dát,no :) Fotka zabírá dost místa. :D No a foktu jsem právě nakonec zvolila i jinou,tak snad moc nevadí... Pokud ho budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu a design ti nastavím (ne hned).

l VĚTŠÁ NÁHLED-klikněte na obrázek l spokojensot: asi 70% l
PS: To menu ještě dodělám,aby nebylo tak prázdné.:)

Design for Avrils

17. února 2012 v 19:51 | TerusH♥
Tak mám hotový 1. design z objednávky. Tyhle fotky Avril se mi fakt líbily,takže jsem s nimi dělala des ráda. No,design nic moc...:// Snad ho budeš chtít.:) Pokud ano napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu,design nastavím.
l spokojenost: 48% l Náhled - klik na obrázek l

Design for ultimate-pll.blog.cz

27. ledna 2012 v 17:12 | TerusH♥
Mám tu druhý design z té objednávky. Tentokrát je s PLL. ;)
Jinak dala si odkaz na promoshooty PLL a já si mohla vybrat. Vím ale,že tuhle fotku si možná ani nechtěla a navíc jsem k ní musela použít tmavé barvy a ty si psala o světlé. Takže nevím jestli ho budeš chtít. Pokud ano,napiš na můj email graphic-heart@seznam.cz heslo blogu. Ale design nastavím nejdřív tak v neděli,dnes už to asi stejně nestihnu a pak jedu k tátovi a u něj to nastavovat nebudu. Takže tak.:)

l VĚTŠÍ NÁHLED - klik na obrázek l SPOKOJENOST: 75%.

Design for sgomez-source.blog.cz

21. ledna 2012 v 20:13 | TerusH♥
Tak tady je 1. design. :) Chtěla jsi ten webový styl,tak doufám,že jsem to dodržela.:) Pořád jsem měnila barvy,nejdříve byl tmavý,pak nakonec světlý. No, tady je výsledek. Tenhle styl mi moc nejde,no...Pokud ho budeš chtít,napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo,design ti nastavím.:)

l VĚTŠÍ NÁHLED - klikni na obrázek l Spokojenost: 50%.

Design [lographicawe.blog.cz]

28. prosince 2011 v 11:42 | TerusH♥
Tak tady design z té malé soutěže. :D Jako hlavní foku jsem zvolila jinou, myslím, že se tam hodila víc. Ale ty co si chtěla, tam také jsou, tak snad tolik nevadí. Pokud se ti design líbí napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design nastavím. :)

l větší náhled-klik na obrázek l spokojenost 65% l

design for KatieS [celeblove.blog.cz]

22. prosince 2011 v 20:23 | TerusH♥
Vánoční design pro blog celeblove. :) Snad se ti líbí. :) Nastavím ho brzy, zítra nebo když tak ještě dnes.
l SPOKOJENOST: 50%, NÁHLED - klik na obrázek l
EDIT: nastavený

Design for lovatosource

6. prosince 2011 v 14:30 | TerusH♥
Tak tady zimní design z objednávky pro lovatosource.blog.cz Není tam toho moc zimního,je tedy samozřejmě modrý :D a pak nějaká ty světýlka, vločky.. :) Jestli ho budeš chtít, napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu, design ti nastavím.
PS: Použila jsem nakonec úplně jinou fotku, hodí se podle mě do toho zimního. :)
Podle mě není špatný, ale mohl být lepší....
loading

PPS: Mám ještě udělat nějaký design na objednávku, nebo radši nějaký free.

Design for fans-leighton

1. prosince 2011 v 18:33 | TerusH♥
Tak tady 1. vánoční design z té malé objednávky. :) Nejdřív se omlouvám za to, že jsem jako hl. fotku použila jinou než si chtěla, ale s touto to vypadá mnohem lépe. A layout možná není až tak vánoční jak si chtěla, není tam stromeček, tak nevím jestli ti to nevadí. No, pokud ho budeš chtít tak napiš. A heslo na email mi pošli až po tom, co ho budeš chtít nastavit na blog. Když tak mě pak ještě upozorni do komentářů tady na blogu.
loading
PS: Komu budu dělat design a jak na tom jsem máte napsané v menu u ,,ORDERS".

Design for celeblove.blog.cz

20. listopadu 2011 v 19:16 | TerusH♥
Tak konečně jsem dodělala tenhle design, který jsem KatieS slíbila už dávno. :)
K designu asi nic moc psát nebudu je takový, jaký je. :DD Akorát je na téma podzim a ono by to chtělo už spíš zimu, no. :D Prosím pošli mi heslo blogu na email graphic-heart@seznam.cz

l NÁHLED l SPOKOJENOST- 70% l INSPIRCE semperfree.blog.cz l
loading

Design for about-th-and-graphic

6. listopadu 2011 v 21:26 | TerusH♥
Tak konečně jsem ho dodělala, nebo tedy není úplně hotov, ale většina je. :D Nemohla jsem nic vymylet a trvalo mi hrozně dlouho ho udělat, dělám na něm asi už od středy. Je hrozný, vím, ale kdyby jste to viděli předtím! Můj názor? Je to hnus. :D nelíbí se mi, dávám mu tak 20%. :D Pokud ho majitelka bude chtít ať mi pošle heslo na graphic-heart@seznam.cz ,design jí během týdne nastavím.
PS: Vím, že není moc podle tvých požadavků, ale jak už jsem psala, nemohla jsem se k ničemu pořád dopracovat, takže jsem ráda, že vypadá aspoň tak jak vypadá, ale vím, že je to docela hrůza! :DDD

l VĚTŠÍ NÁHED - klik na obrázek l

Design for unlimited-miley.blog.cz

26. října 2011 v 19:34 | TerusH♥
Tak tady zase design na ''objednávku''. :D Musím říct, nelíbí se mi! Chtěla jsem ho smazat a udělat jiný, ale pak jsem si to rozmyslela. No, pokud ho chtít nebudeš, tak to klidně napiš, udělala bych ještě jiný.
l VĚTŠÍ NÁHLED - klik na obrázek l
edit: nastaveno
 
 

Reklama