Ordered layouts

Ordered design [lucyhale]

12. července 2013 v 11:39 | TerusH
Doufám, že jste všichni naladění na léto a na veselé letní barvy, protože jinak...no tenhle design je prostě totálně letní záležitost. :D Ale Kells ještě do objednávky i psala, že by chtěla aby lay měl výrazné barvy, takže to jsem dodržela. :) Nebudu se moc rozepisovat, mě se design moc nelíbí,ale co nadělám. Pokud design budeš chtít, napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlašovací údaje. ( Jsem u taťky, takže design nastavím až přijedu domu - asi v neděli/pondělí)

l Pro Kells l doba výroby: cca 4h. l spokojenost : 40% l NÁHLED l

PS: Díky,že se stále zapisujete do fanklubu. :)

Ordered design [demifan]

9. července 2013 v 13:47 | TerusH
A první design z objednávky mám hotový. :) Musím říct, že to byl docela boj, trvalo mi dlouhou dobu, než jsem udělala aspoň tohle. Nakonec jsme s výsledkem aspoň trochu spokojená, protože mohlo to být ještě horší, vážně. :D Takže snad ho majitelka bude chtít. :D Napiš mi na graphic-heart@seznam.cz přihlašovací údaje. A snad ti nevadí, že jsem jako hlavní fotku použila jinou, ale tahle mi tam z těch všech seděla prostě nejvíc. :)

l Pro Mitchie l doba výroby: cca 4h. l spokojenost: 50% l NÁHLED l


PS: Můžete se zapisovat do fanklubu bogu TADY, moc Vám děkuju.

Ordered design [littlemix]

28. prosince 2012 v 11:11 | TerusH
Mám tu ten vyhraný design z vánoční soutěže pro Marilyn. :) Musím říct, že není špatnej. :D
Marilyn ho chtěla trochu webový, tak to jsem snad dodržela, ale nic moc "novoročního" jsem tam nedala jen nápis. Doufám, že nevadí, že je modrý, protože modrý design máš i teď. :D Snažila jsem se pak barvu změnit,ale ta modrá vypadala prostě nejlépe. :D Pokud design budeš chtít, napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlašovací údaje.

l Pro Marilyn l doba výroby: cca 3h. l spokojenost: 85% l NÁHLED

Ordered design [dailysmiley]

22. listopadu 2012 v 14:49 | TerusH
Konečně!! Mám tady ten design pro FoXx. No,je to trochu jiný styl,než ten můj obvyklý,fakt jsem nemohla nic dlouhou dobu vymyslet...No,pokud ho budeš chtít,napiš na graphic-heart@seznam.cz a nějak se domluvíme na tom nastavení.:)

l Pro FoXx l Větší náhled l doby výroby: 4h?? (s velkými pauzami :D) l spokojenost: 40% l

Ordered design [sgomez-source]

3. září 2012 v 18:00 | TerusH
Tak konečně i úplně poslední design z objednávky a myslím,že i celkově poslední design na delší dobu.:D No dnes byl můj první den na střední. Bylo to takové zvláštní,ale tak nějak jsem si to představovala,no. :D Jak se tam o většině kantorech tvrdí,jsou...No nejsou milí.:D Uvidíme.:) Jaký byl Váš první den? Teď tedy na blog mít čas vůbec nebudu,uvidím po tomhle týdnu co a jak bude....

l pro Daja l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby:cca 4h l spokojenost: 75% l
POKUD DESIGN CHCEŠ NAPIŠ NA GRAPHIC-HEART@SEZNAM.CZ PŘIHLAŠ. ÚDAJE,DESIGN NASTAVÍM AŽ BUDU MÍT ČAS.:)

Ordered design [vikdla.blog.cz]

29. srpna 2012 v 12:02 | TerusH
Tak,včera jsem to už nestihla,ale dnes jsem tedy dodělala už 3. objednaný design. Měl být webovější a do červené,což jsem dodržela. Ale výsledek? Mně se prostě nelíbí,tenhle design mi moc nesedí.:D Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz

l pro: vikdla.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: 4-6 hod. l spokojenost: 46% l

Ordered design [dailysmiley]

26. srpna 2012 v 15:39 | TerusH
Jsem tu.:P Včerejší sobotu jsem strávila v Praze,prošli jsme se po centru,stavili se v kavárně,pak nákupy a nakonec jsme ještě zajeli do Ikey.:) Domu jsem dorazila až večer a to už se mi nic nechtělo. No,teď jsem tedy konečně dodělala tenhle objednaný design,se kterým jsem začla už předevčírem. Tyhle fotky Miley jsou pěkný,což je taky + když dělám s dobrými fotkami.:) Design jsem zkoušela dát i do růžové,ale nakonec jsem ho nechala v této modré verzi. Já nevím,ale zase jsem docela s výsledkem spokojená.
Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.

l pro dailysmiley.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: cca 4h. l spokojenost: 90% l

Ordered design [grama]

23. srpna 2012 v 15:12 | TerusH
Jsem tu jen na skok. Dopoledne jsem strávila ve městě,pak domů na oběd a teď se pojedu koupat,když je hezky.:) Nicméně sem ještě v rychlosti házím tenhle design pro Grama.blog.cz ,který jsem udělala už předevčírem. Celkem se mi i líbí,teď tyhle designy bez celebrit mám ráda.:) Požadavky jsem snad dodržela,až na tu animaci,tu jsem tam nedala,no. (pokud ji hodně chceš,nějakou dodělám) Jinak další přijaté objednávky vypíšu do menu ještě dnes.:) Nemůžu se stále rozhodnout. :D

l pro grama.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: necelé 2h. l spokojenost:90%

Pokud design chceš,napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.:)

Ordered design [eva-drew-william]

16. srpna 2012 v 13:33 | TerusH
Tak konečně jsem se dostala i ktomu úplně poslednímu designu z objednávky.:) Měl být s Justinem nakonec tedy One Direction,jak si pak chtěla.:) Snad ti nevadí,že jsem vybrala tuhle fotku,protože ty co si dala ty byli horzně nekvalitní...Ještě k designu: Jsou tam na něm ty proužky,co teď už každý používá,chtěla jsem je taky zkusit,ale nevím,líbí se mi tak...napůl?:D
Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.

l pro Eva Styles l NÁHLED l spkojenost: 70% l

Ordered design [fans-dobrev]

23. července 2012 v 13:51 | TerusH
Objednaný letní design s Ninou.♥ Celkem se mi líbí,ale je jich všude plno,tak už se mi tak nějak okoukaly. No,ale už mi zbývá poslední lay z objednávky a pak bych ještě možná udělala nějaký sem na blog.:) Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.:)

l pro Stefan l Větší náhled l spokojenost: 80% l

Musela jsem si bohužel založit nový formspring. Takže tady,kdo by se chtěl na něco ještě zeptat,nebo mě následovat.

Ordered design [lavigne-avril1984]

17. července 2012 v 20:29 | TerusH
Další objednaný design. A huráá už mi zbývají jen poslední dva designy.:D
Jak teď často dělám ty letní,tak mi tyhle už vůbec nejdou! Dělala jsem ho hodně dlouho a výsledek? Docela děs,no.:P Ale pokud design chceš,napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.

l Pro Avrils l Větší náhled l Spokojenost: 40% l

Ordered design [hungergames-web]

13. července 2012 v 19:39 | TerusH
Objednaný design pro Mary. Psala si,že má být webový ,tak snad se ti takhle líbí. :)Pokud ho budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlašovací údaje,design ti nastavím.:)

l For Mary l NÁHLED l spkojenost: 80% l

Ordered design [vikdla.blog.cz]

4. července 2012 v 20:05 | TerusH
Další z letních designů na objednávku. No,teď si dám od designů asi na chvíli pokoj,stejně na víkend nebudu doma,takže spíš přednastavím nějakou menší grafiku.:) Pokud design chceš,napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo,design ti nastavím.

l pro Vikdla l NÁHLED l spokojenost: 70% l

Ordered design [fotografka-nicol]

3. července 2012 v 11:28 | TerusH
Design z objednávky,tentokrát úplně něco jiného než obvykle. Chtěla jsem si dát na chvíli pokoj od cvelebrit,takže jsem udělala tenhle pro Nicol. No,snad se ti bude líbit,já tady u těch designů nikdy moc nevím.:D Pokud ho tedy budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo,design ti nastavím.:)

l pro Nicol l NÁHLED l spokojensot: 80% l

+ ikonka

Ordered Design [daily-ashley-benson]

1. července 2012 v 20:08 | TerusH
Další letní design z objednávky. Dělala jsem ho už docela před delší dobou,ale konečně jsem dodělala menu a stránku.:D Vybrala jsem nakonec tyhle fotky,protože myslím,že se tam skvěle hodí a snad se ti líbí.:) Pokud design budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo blogu.

l pro Loreen l NÁHLED l spokojenost: 70% l

+ šablonka

EDIT: 2.7. - Mám hotový další design,tak zítra ho hned přidám. Teď jdu ke kamarádce. :) Mějte se.:)
 
 

Reklama