Animations

Ordered animations [directionerstory]

16. února 2014 v 15:52 | terush
Animace pro holky z blogu directionerstory. :) Video nebylo v moc dobré kvalitě..ale snažila jsem se to aspoň vylepšit efektem. :) Pokud je použijete prosím o uvedení zdroje.
© terush / graphic-heart.blog.cz

Animations # Selena Gomez

11. ledna 2014 v 18:23 | terush
Jak jsem včera psala, ještě jsem měla v plánu udělat animace se Selenou, o ty mi i někdo psal. :) Teď se asi zase vrátím zpět k designům, už bych je chtěla mít hotové, ale nemám na to teď moc čas. :/
Plná velikost kliknutím na obrázek© terush / graphic-heart.blog.cz

Animations #Little mix

10. ledna 2014 v 17:43 | terush
S tou aktivitou na blogu to teď asi bude nic moc, ale s radostí píšu, že jeden z nejhorších týdnů (pololetních) mám za sebou. Nemohla jsem se dočkat víkendu. :)
Udělala jsem si seznam toho, co se tu za leden, únor objeví a animace s Little mix jsou jako první, plánuju je udělat už od minulého týdne. Ještě čekejte se Selenou asi, o ty mi taky někdo psal. Možná sem později zveřejním celý ten seznam, ať taky víte, co mám v plánu. :) Animky nejsou moc extra, s tím logem jsem si zkoušela pohrát, aby nebylo úplně obyčejné, takže logo se mi celkem líbí.
plná velikost animací > zobrazit obrázek

více v celém článku...

Animations #Demi Lovato- Neon lights

23. listopadu 2013 v 14:50 | terush
Včera jsem ještě dělala na těchto animací, protože když jsem viděla klip Neon lights, tak jsem měla jasno, co za grafiku vytvořím. :DD
Pro plnou velikost klikněte na obrázek© terush / graphic-heart.blog.cz

Animations #Avril Lavigne

23. října 2013 v 19:44 | terush
Dělala jsem se s nimi takovou dobu a vypadají takhle...:/ Děs! Je jich jen 6, protože stejně ty scény jsou všechny podobný.

Pro plnou velikost animací klikněte na obrázek
© TerusH / graphic-heart.blog.cz

Animations #Miley Cyrus

18. října 2013 v 19:06 | terush
Strašně dlouho jsem animace nedělala! (poslední před více jak rokem) No a když už mám ten design s Miley a navíc má celkem nové videoklipy, tak animace jsou s ní, přesněji z klipu We Can't Stop. Je tam jen barevný efekt a nápis, nic víc... Zdroj jsem na ně nepsala, tak doufám, že s tím nebude problém.

Pro plnou velikost animací klikni na obrázek
© TerusH / graphic-heart.blog.cz
Kopírovat se zdojem!

Animations #Taylor Swift

16. září 2012 v 11:06 | TerusH
Tak teď jsem zase udělala nějaké ty animace a to s Taylor z jejího nejnovějšího klipu We are never ever getting back together. Jako klip je dobrý,ale myslím,že jsou lepší,nicméně písnička je hodně dobrá i ten text.:P

© Graphic-heart.blog.cz
Kopírovat jen se zdrojem!!

Animace #Demi Lovato-GYHAB

7. dubna 2012 v 13:42 | TerusH♥
Tak Demi konečně višel videoklip k písničce Give your heart a break. Mě se klip líbí. Takže jsem udělala pár animací. Video bylo zatím v né moc dobré kvalitě,takže i animace jsou nic moc,no..

© Graphic-heart.blog.cz
Kopírujte se zdrojem!
 
 

Reklama