Leden 2014

New Design ft. Little Mix

31. ledna 2014 v 17:51 | terush |  Past designs
Tak jsem oficiálně zpět a to i s novým designem. Docela nečekaně je s Little Mix, ty tu ještě nebyly. Nejdřív jsem tedy přemýšlela nad novými fotkami Seleny, ale pak jsem si vymyslela něco jiného a hodila se mi fotka nějaké skupiny, navíc jsem LM začala teď poslouchat. Barvy jsem měla také jasné - tmavé (jak už víte, já moc často tmavé designy nemám) nejsou to nějaké mé oblíbené barvy, ale hodí se k fotkám a jsem s nimi spokojená. Nevím, co ještě dodat. Snad se i vám design bude líbit. Zítra bych snad mohla udělat i nějakou grafiku, uvidím, jak budu mít čas, máme rodinou oslavu narozenin. :D
l Od kdy: 31.1. 2014 l Do kdy: --- l Spokojenost: 80% l NÁHLED

PAUZA

17. ledna 2014 v 15:08 | terush
Omlovám se, že teď tady na to kašlu a nedočkali jste se celý týden žádné grafiky. Ale jak už jsem psala i na asku, v lednu si od blogu dám pauzu. Neříkám, že tu po zbytek ledna vůbec nebudu, ráda bych třeba udělala aspoň jeden z designů, ale s velkou aktivitou tu nepočítejte. Nemám teď na blog čas a když už mám chvíli, tak si pustím nějaký seriál nebo tak, do grafiky se mi ani nějak nechce. Objednané designy neruším, snad počkáte. Brzy se snad vrátím. :)

HIATUS 17.1.- ?.1.2014


Animations # Selena Gomez

11. ledna 2014 v 18:23 | terush |  Animations
Jak jsem včera psala, ještě jsem měla v plánu udělat animace se Selenou, o ty mi i někdo psal. :) Teď se asi zase vrátím zpět k designům, už bych je chtěla mít hotové, ale nemám na to teď moc čas. :/
Plná velikost kliknutím na obrázek



© terush / graphic-heart.blog.cz

Animations #Little mix

10. ledna 2014 v 17:43 | terush |  Animations
S tou aktivitou na blogu to teď asi bude nic moc, ale s radostí píšu, že jeden z nejhorších týdnů (pololetních) mám za sebou. Nemohla jsem se dočkat víkendu. :)
Udělala jsem si seznam toho, co se tu za leden, únor objeví a animace s Little mix jsou jako první, plánuju je udělat už od minulého týdne. Ještě čekejte se Selenou asi, o ty mi taky někdo psal. Možná sem později zveřejním celý ten seznam, ať taky víte, co mám v plánu. :) Animky nejsou moc extra, s tím logem jsem si zkoušela pohrát, aby nebylo úplně obyčejné, takže logo se mi celkem líbí.
plná velikost animací > zobrazit obrázek

více v celém článku...

Article pngs- Bridgit Mendler

2. ledna 2014 v 17:50 | terush |  Article pics
Vím, že by to tu mohlo být aktivnější, ale dělám hlavně na designech a k normální grafice jsem se nějak nedostala. Ale někdo napsal na ask o png do článku s Bridgit, takže aspoň na chvíli jsem upustila od designů. :) Bohužel leden nebude pro mně dobrý měsíc (nejspíš), bude toho hodně, takže si myslím, že toho tady bude málo, ale zatím nechci nějak předbíhat, uvidíme... Určitě se ozvu. :)
plná velikost kliknutím na obrázek, udělala jsem je tentokrát dost velké
© terush / graphic-heart.blog.cz