Červen 2013

Photomanipulation ft. PLL

27. června 2013 v 20:12 | TerusH |  Photomontages
Tak za 1. těší mě, že jste rádi, že jsem zpět na blogu. :) Za 2. design je konečně hotový- kompletně. :)
Tak tady už fotommontáž s PLL, kterou jsem dělala už někdy v březnu, ale dávala jsem ji jen na sweetheaven. Snad se Vám líbí, já tyhle věci dělám ráda, ještě takové tajemné, to se mi líbí. :)

pro celý náhled klikněte na obrázek
© TerusH / graphic-heart.blog.cz

New design ft. Demi Lovato

26. června 2013 v 20:53 | TerusH |  Past designs
Tak se vracím! Asi. :D Uvidím, jak mě to bude bavit, jak mi to půjde,jestli sem ještě někdo bude chodit...ne prostě musím si to ještě promyslet, jak to bude. :D Mezitím je tu samozřejmě nový design a to s Demi ♥. Když tak ho prosím omluvte, že je jaký je, ale dělat design téměř po půl roce není sranda. :D Takovýhle jeden podobný jsem už dělala se Selenou na SH, ale tenhle je možná trochu lepší. :) Ještě je toho potřeba plno dodělat- horní menu, ikonky fav a tak dále, časem. :D No, co na design říkáte vy?
Od kdy: 26.6. 2013
Do kdy: 6.8.2013
Spokojenost: 60%

Blend- Selena Gomez

25. června 2013 v 14:49 | TerusH
Bóže, taková věčnost co už jsem psala nějaký článek na blog. Občas mi to teda chybí, ale čas na to opravdu nebyl. A částečně bylo dobrý, že prostě už nebylo nic, co bych musela, né že by blog byl povinnost, ale aby Vám ten blog fungoval a měl nějaké ty pravidelné návštěvníky, tak musíte být i vy pravidelní v přidávání. No nic.. :)
Tady jeden blend se Selenkou, který jsem dělala....už ani nevím kdy, ale bude to dlouhá doba.:D
Ani nevím, jestli si to tady vůbec někdo přečte, protože už jsem snad nikdo nechodí a ani nevím, jestli si tenhle blog ještě pamatujete.:DD Myslíte/chcete abych se třeba aspoň na chvíli vrátila?
© Graphic-Heart.blog.cz
Kopírovat se zdrojem prosím!