Leden 2013

Random photos

30. ledna 2013 v 19:40 | TerusH |  My photos
Zase se blogu nevěnuju..:/ Když já se k tomu návratu nějak pořád nemám,no. Nevím, jestli vyhlásit další Hiatus na určitou dobu a nebo se vrátit, ale stejně se mi moc přidávat nechce. Abych pravdu řekla, přemýšlím i nad koncem, ne že bych grafiku už dělat nechtěla, ale láká mě teď ( vlastně už delší dobu) trochu něco jiného. Uvidím...rozmyslím se.

Tady jen pár fotek, jsou to jen takové blbosti, prostě se mi chtělo něco vyfotit.:D Fotky nejsou focené ani zrcadlovkou a ani to nemají být nějaké umělecké fotky, spíš je to tak pro shlédnutí. :D Časem chci na focení zapracovat (až bude pořádný foťák).
Asi nejpovedenější..:D

Jen jsem něco zkoušela, ale výsledek je děs :P
A tady už jen moje nové knížky od Lauren Conrad
© Graphic-Heart.blog.cz

PLL avatars

26. ledna 2013 v 17:42 | TerusH
Taky tady ještě avatary s PLL.:) Příště bych zase mohla udělat grafiku na téma jiného seriálu, který mám ráda, uvidím..
© Graphic-Heart.blog.cz

PLL- signatura

26. ledna 2013 v 12:21 | TerusH |  Signatures
Tak jste se konečně dočkali grafiky. Po delší době jsem zase zapla Photoshop a něco udělala. Dneska bude grafika tak trochu na téma Pretty little liars, ještě mám hotové avatary.:)
© Graphic-Heart.blog.cz

PS: Ale tohle asi neznemná úplně můj návrat, nějak mi ten blog nechybí...
EDIT: Konečně jsem zprovoznila horní menu a upravila v menu fav. blogy

Sweet home

21. ledna 2013 v 14:24 | TerusH |  Diary
Tak se ozývám. Domu jsem se vrátila už v pátek kolem oběda, ale jen jsem si přečetla komentáře a jinak se mi na blogu nic dělat nechtělo, hiatus si docela užívám.:D Navíc po návratu domu z hor mě tak trochu čekal úklid mého pokoje, protože se nám nově malovalo a také máme konečně pověšené obrazy a tu rampu s žárovkami, kterou jsem dostala k Vánocům, ukazovala jsem ji tu v povánočním článku. :D Musím říct, že ten pokoj teď vypadá mnohem lépe a jsem spokojená, teď už jen ty nové dveře a bude to celé.:)

Teď k mému týdenímu pobytu na horách. Lyžák jsem si užila, i když nás tam nebylo tolik, protože druhá část ( mnohem větší část) jela do Alp, ale ani mi to nevadilo. S několika lidmi ze třídy jsme se tu více sblížili a lépe poznali, což je určitě dobře, protože i když už jsme spolu půl roku v jedné třídě, tak za ten týden nám to dalo víc, než půl roku ve škole, kde máme jen přestávky, které ještě většinou věnujeme učení a úkolům. :D ( Taky to vždycky všechno doháníte o přestávkách?) Nicméně, lyžování jsem si užila, ty sjezdovky už tam znám, protože jsem v Rokytnici byla i loni s mamkou a navíc lyžuju ráda, dalo by se i říct, že jsem celkem už slušný lyžař.:DD No ale běžky...na běžkách jsem nikdy předtím nestála, teď to bylo poprvé, no stálo to za to! Když pominu 1. den, kdy jsem ty běžky neměla vůbec namazené a podklouzávalo to tak, že jsem nemohla vůbec chodit do kopce, a než jsme vůbec došli na místo, kde jsme pak oběhávali ( v našem případě spíše chodili) okruhy, tak jsem se několikrát natáhla...:DD Měl to být lyžařský výcvik, ale mi nakonec chodili na běžky každý den, taže to byl spíš lyžařsko-běžkařský výcvik! :D Myslím, že většina z nás se k běžkám už jen tak nevrátí.:DD Ale tak aspoň jsem se něco přiučila.:D Po večerech jsem se taky náramě bavili, ať už s našema klukama ze třídy, nebo při programu, který měl každý den za úkol někdo vymyslet (samozřejmě, ten nás byl nejlepší). A co naši učitelé/instruktoři, ty také musím zmínit, protože byli skvělí. Ani jednoho z profesorů jsem do té doby neznala, ale myslím, že pan učitel B., který to měl jako hlavní na starost je asi nejlepší z naší školy, škoda, že ho na nic nemáme, mít jednoho normálního učitele by se nám celkem šiklo.:D A navíc jeho oslavení miláčku, kočičko, fešáku...to je prostě k nezaplacení. Paní profesorka H. byla také nakonec moc fajn, to jsem ani nečekala. Jako třetí na pomoc tam byl instruktor J., kromě toho, že by mladej ( to je podstatný) s ním taky byla nehorázná sranda, takže to ten lyžák ještě celej oživilo...:DD No radši se o tom nebudu tolik rozepisovat, to by bylo na dýl. Sranda prostě byla! A ještě jeden poznatek, né všichni gymploidi jsou inteligentní.:DD Jako to, že jeden "podivný kluk" z béčka v den příjezdu ztratí baťoh se vším důležitým a najde se až při odjezdu v autobuse to se asi stát může. :D Ale jsou tu i další případy,třeba takový M., který od prvního dne tvrdil, že jeho půjčené školní běžky nikde nejsou a že museli zůstat ve škole...no a hádejte co. Ty běžky se našly, škoda jen, že až při zabalování před odjezdem. Takových úsměvných zážitků tam bylo víc, ale už teď je to docela dlouhé, tak to radši vypisovat nebudu.:D

Takže teď už snad jen k blogu: Návrat? Úplný návrat zatím nevím,moc se mi ta grafika teď stejně dělat nechce, uvidím asi po tomto týdnu. Dnes mám volno, protože jsem tak trochu marod,ale musím ještě tento týden dohnat nějaké známky. :) Snad se brzy zase ozvu. Mějte se.:)
Po cestě na Lysou

Konečně! Obraz pověšen + zrcadlo se žárovkami
ségra chce mít žárovky na obou stranách, ale už tak, je to docela dost světla, tak uvidíme

Trochu delší článek, ale já jinak takovéhle články nepíšu.

Pro ty co nechtějí číst: Jsem doma, ale Hiatus pořád částečně trvá!


HIATUS

9. ledna 2013 v 17:24 | TerusH
Jojo, čtete dobře. Prostě dávám teď pozastavení, nevím přesně na jak dlouho, ale vrátím asi tak ke konci ledna..? To je poprvé, co takhle pozastavuji a je mi jasné, že teď třeba ztratím návštěvnost, ale nevadí ( o prázkách doženu :D), Ještě v létě, jsem si myslela, že blog pak budu muset zrušit a nakonec ne, je leden a stále bloguju.:D Ale teď v pololetí, teda aspoň pozastavuji, potřebuju to. I když mě grafika stále celkem baví, nemám na ni čas a když už, tak zase nemám náladu něco vytvářet. Navíc jak píšu, je pololetí, mnoho písemek, zkoušení, nebo jsem pryč (btw: včera jsme byla v divadle v Praze, bylo to moc pěkný a užili jsme si to :D) k tomu mám tréninky a tak, znáte to.:D No, taky teď v sobotu odjíždím na lyžák, takže to bych tu stejně nemohla být. Pak po lyžáku mě čekají nějaké poslední písemky/pololetní práce, ale pak už by se to mělo uklidnit. :) Rozhodně se vrátím, pak po lyžáku dám vědět.:)

HIATUS 9.1. - (19-25??).1.


( Pokud by jste něco potřebovali, na něco se zeptat, nějakou radu, tak email (napsán v menu), nebo se ptejte na formspringu)

New design - "Favourites"

6. ledna 2013 v 16:34 | TerusH |  Past designs
Konečně měním ten Vánoční design. Tenhle je trochu jiný, než jaký tu mám vždy, ale chtěla jsem něco trochu jiného, než ten typický design s celebritou. Líbí se mi to záhlaví, ale jinak nic moc, ale změnu to potřebovalo a navíc je dělán docela narychlo. Tak snad se Vám aspoň trochu líbí.:)
+ musím pak ještě změnit nějaký ty maličkosti a dodělat horní menu ( teď nestíhám :D)
Favourites
Od kdy: 6.1. 2013
Do kdy: 26.6. 2013
Spokojenost: 70%

Avatars // Nina Dobrev- Maltese

5. ledna 2013 v 12:13 | TerusH
Víkend <3 Takhle krátký týdny by mohly být pořád, dva dny ve škole mi stačí.:D
No, snažím se udělat aspoň nějakou tu grafiku, o kterou píšete tady v článku, takže tady jsou avatary s Ninou. ♥
© Graphic-Heart.blog.cz

+ Dělám na novém designu sem na blog, aby už zmizel ten vánoční :D

Before I die

3. ledna 2013 v 17:20 | TerusH |  Randoms
Jistě to znáte, nebo ten kdo má tumblr,tak určitě ví, že je toho všude spousta.:D Jsou to obrázky toho, co bych jednou v životě chtěla. Takže tady jich pár je.:)
Tak to především :D)
Tohle doufám, že si splním! :)O Vánocích <3Wallpaper- Demi Lovato

2. ledna 2013 v 12:29 | TerusH |  Wallpapers
Ten článek s žádostmi o grafiku je dobrý, nemusím pořád něco sama vymýšlet.:DD Takže tentokrát wall s Demi. Udělala jsem ho ještě větší než ten se Selenou, protože někdo psal, že má hodně velké rozměry obrazovky.

Signatura- Selena Gomez

1. ledna 2013 v 20:58 | TerusH |  Signatures
Tak tady pouze jedna signatura se Sel. A ještě Vám chci popřát krásný nový rok, protože včera jsem tu nebyla. Měla jsem sice připravený článek,ale nakonec jsem ho sem nějak zpomněla dát..:D
© Graphic-Heart.blog.cz

+ Měla bych už změnit design,já vím. Pokusím se, i když už zase budu muset připravovat věci do školy.. :/