Prosinec 2012

Wallpaper- Selena Gomez Red

31. prosince 2012 v 11:50 | TerusH |  Wallpapers
V článku s nápady byla žádost o wall se Selenou,takže tady je.:) Dělala jsem ho už před několika dny, když jsem si stáhla nějaké nové brushes a textury. Wall jsem tentokrát udělala ve více roměrech. Doufám, že se líbí. :)

Icon bases- Lucy Hale

29. prosince 2012 v 20:22 | TerusH |  icon bases
Tak k přidání článku jsem se dostala až teď. :D Jsem teď u taťky a tady bohužel nemám v počítači Photoshop a stahovat se mi tu nechce, takže tu přidám jen nějakou grafiku, kterou jsem stihla udělat ještě předtím. Zítra pojedem asi lyžovat, tak tu budu když tak zase navečír. Tak tady máte iconbases s Lucy Hale, tenhle shoot pro Nylon se mi moc líbil.:)
© Graphic-Heart.blog.cz

Ordered design [littlemix]

28. prosince 2012 v 11:11 | TerusH |  Ordered layouts
Mám tu ten vyhraný design z vánoční soutěže pro Marilyn. :) Musím říct, že není špatnej. :D
Marilyn ho chtěla trochu webový, tak to jsem snad dodržela, ale nic moc "novoročního" jsem tam nedala jen nápis. Doufám, že nevadí, že je modrý, protože modrý design máš i teď. :D Snažila jsem se pak barvu změnit,ale ta modrá vypadala prostě nejlépe. :D Pokud design budeš chtít, napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlašovací údaje.

l Pro Marilyn l doba výroby: cca 3h. l spokojenost: 85% l NÁHLED

Retouch

27. prosince 2012 v 14:36 | TerusH |  Retouches
Včera jsem udělala tenhle retouch. Myslím, že aspoň menší změna k lepšímu tam viditelná je.:)
pro plnou velikost klikněte na obrázek

A máme po Vánocích...

26. prosince 2012 v 13:58 | TerusH |  Diary
Tak jak jste si to užili? Dostali jste to, co jste chtěli? Já jsem spokojená.:) V první řadě, dostala jsem foťák, který jsem chtěla, protože ten můj jsem měla od léta rozbitý. :D Konečně zase můžu něco vyfotit.:) Další dárek, ze kterého mám opravdu radost je taková rampa se žárovkami (nevím, jak to přesně nazvat) budeme to mít vedle zrcadla.:D Od ségry mám CD Take me home od 1D, no pak jsem dostala nějaké to oblečení, voňavky, náušnice, obraz, novou PC myš, externí disk, batoh do školy atd.
K blogu: ke konci týdne pojedu k taťkovi, tak bych chtěla ještě stihnout udělat nějakou grafiku na přednastavení.:) No a vy my tu zatím napište, jaký dárek udělala radost Vám.

Tady už je jen pár fotek...
nový svetr
jedny náušnice, ještě mám další, ale ty jsem už nevyfotila :D
krajkované tričko
Take me home ♥, moc jsem ho chtěla :)
No a nakonec jenom taková "společná" fotka :D je tam ten externí disk, vůně a CD
photo by we♥it
+ jak jsem říkala o té rampě se žárovkami, tak myslela jsem tohle, nám se to se ségrou strašně líbí, už jsme to měli dlouho vybrané v Ikee :D

PS: Jsem trochu nastydlá, takže se jen tak válím u televize, ale dnes jsem snad ještě něco přidám :)

Veselé Vánoce přeje Graphic-heart

24. prosince 2012 v 13:14 | TerusH
( btw. miluju tuhle animaci :D)

Dnes Vám tu všem chci popřát veselé Vánoce a krásné prožití vánočních svátků, doufám, že si je všichni užijete ,že se vám splní vaše přání a pod stromkem najdete to, co jste si přáli. Takže si užívejte Vánoc, já dnes hodlám celý den koukat na filmy a pohádky a cpát se cukrovím, na blogu nebudu.
Takže šťastné a veselé.

PS: Taky Vám chci poděkovat, protože můj blog dosáhl před 200 000 celkové návštěvnosti.

Shapes- Breaking Dawn part 2

23. prosince 2012 v 14:29 | TerusH |  Editorials
Na chvíli jsem upustila od vánoční tématiky a udělala jsem shapes s Breaking Dawn.

© Graphic-Heart.blog.cz

Avatars-Ian Somerhalder christmas

22. prosince 2012 v 18:42 | TerusH
Děkuju za nápady :)
Marilyn napsala, že bych mohla udělat avatary s tou vánoční čepkou a Annie navrhla avatary s Ianem. Dala jsem tyhle 2 nápady dohromady a vzniklo z toho toto.:D No, je to docela vtipné. :D Dnes už tu nebudu ,ale zítra bych chtěla udělat design s Little Mix ( k tomu, co jste psali- že tento blog jsem neměla vybírat atd. Já jsem to vybrala hlavně kvůli té celebritě, Little Mix jsem si docela oblíbila a design jsem s nimi ještě nikdy nedělala, tak proto jsem dala přednost tomuhle blogu, než třeba těm s Demi a Miley...)
© Graphic-Heart.blog.cz

Nápady

22. prosince 2012 v 14:31 | TerusH
Jak víte, měla jsem tu článek, kam jste mohli psát svoje nápady, nebo svoje žádosti o grafiku, různé návody atp. Ale ten článek už byl docela starý a bylo tam asi 200 komentářů a já jsem se v tom už vůbec neorientovala, takže se mi hodí, že teď zveřejním nový. Můžete sem tedy psát jaký druh grafiky chcete, s kým graf. chcete, nebo jestli by jste chtěli s něčím pomoc (udělat návod), prostě co by jste tu rádi viděli.:) Já se pokusím aspoň něco z toho splnit.:)

No a co by jste tu chtěli teď? Mám udělat ještě něco vánočního?
Měla bych začít ten design ze soutěže, třeba bych pak někdy mohla udělat ještě jednu malou soutěž.

Christmas competition- vyhodnocení

21. prosince 2012 v 17:45 | TerusH |  Soutěže
Konečně tu mám vyhodnocení. Takže myselela jsem ná dárek...ZELENÝ.
Jako musím říct, že ten si typovalo nejméně lidí, ale tak co aspoň vás nebyla tolik, vybírala jsem asi jen mezi 7 blogy,ale i tak to nebylo nic lehkého. :D No nic.. Takže vítěz je blog littlemix.blog.cz. :)
Pokud design chceš, tak vyplň objednávku níž.

+ Jsem ráda, že design se líbí. Jinak dnes už jsem zabalila všechny dárky a stromek už máme taky ozdobený, letos jsme to stihli všechno docela včas. A co vy? Máte všechny dárky? :)