Srpen 2012

Photoshop custom shapes

31. srpna 2012 v 11:38 | TerusH |  PS shapes
Na tyhle tvary se mě tady skoro pořád ptáte,takže je sem dávám ke stažení. No,myslím,že kdyby jste se trochu prorozhlédli,tak je najdete všude,ale to je pro některé asi moc těžké... Takže stahujte kliknutím na obrázek.:)

graphics (bonusky k designům)

29. srpna 2012 v 20:37 | TerusH
Teď večer jsem ještě dodělávala veškeré bonusky k oběma designům. Tuhle drobnou grafiku mám docela ráda,tak to dávám tentokrát i sem.

Pro dailysmiley

+ avatar
pro vikdla
(bonuksy vám při nastavení nahraju do galerie)

© Graphic-heart.blog.cz

Ordered design [vikdla.blog.cz]

29. srpna 2012 v 12:02 | TerusH |  Ordered layouts
Tak,včera jsem to už nestihla,ale dnes jsem tedy dodělala už 3. objednaný design. Měl být webovější a do červené,což jsem dodržela. Ale výsledek? Mně se prostě nelíbí,tenhle design mi moc nesedí.:D Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz

l pro: vikdla.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: 4-6 hod. l spokojenost: 46% l

Prague photos

27. srpna 2012 v 21:29 | TerusH |  My photos
Jak jsem už psala,v sobotu jsem byla v Praze. No,můj foťák je stále rozbitý a už ho asi neopravím,takže tyhle fotky jsou foceny od ségrou. Fotky jsem dávám jen 3 a ještě k tomu špatné,ale aspoň něco přidávám,ne?:D Dnes jsem dělala na dalším designu z objednávky,tak ho sem když tak zítra hodím,když to stihnu. Uvidím,kdy se vrátím domu. No užívejte si poslední dny prázdnin.:/


© Graphic-heart.blog.cz

Ordered design [dailysmiley]

26. srpna 2012 v 15:39 | TerusH |  Ordered layouts
Jsem tu.:P Včerejší sobotu jsem strávila v Praze,prošli jsme se po centru,stavili se v kavárně,pak nákupy a nakonec jsme ještě zajeli do Ikey.:) Domu jsem dorazila až večer a to už se mi nic nechtělo. No,teď jsem tedy konečně dodělala tenhle objednaný design,se kterým jsem začla už předevčírem. Tyhle fotky Miley jsou pěkný,což je taky + když dělám s dobrými fotkami.:) Design jsem zkoušela dát i do růžové,ale nakonec jsem ho nechala v této modré verzi. Já nevím,ale zase jsem docela s výsledkem spokojená.
Pokud design chceš napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.

l pro dailysmiley.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: cca 4h. l spokojenost: 90% l

avatars-MIX

24. srpna 2012 v 17:49 | TerusH
Takže dnes aspoň avatary. Je to takový mix.První set jsou různé celebrity,no a druhý je prostě z fotek,které se mi líbily na tumblr.:)
© Graphic-heart.blog.cz
Kopírovat se zdrojem!

Ordered design [grama]

23. srpna 2012 v 15:12 | TerusH |  Ordered layouts
Jsem tu jen na skok. Dopoledne jsem strávila ve městě,pak domů na oběd a teď se pojedu koupat,když je hezky.:) Nicméně sem ještě v rychlosti házím tenhle design pro Grama.blog.cz ,který jsem udělala už předevčírem. Celkem se mi i líbí,teď tyhle designy bez celebrit mám ráda.:) Požadavky jsem snad dodržela,až na tu animaci,tu jsem tam nedala,no. (pokud ji hodně chceš,nějakou dodělám) Jinak další přijaté objednávky vypíšu do menu ještě dnes.:) Nemůžu se stále rozhodnout. :D

l pro grama.blog.cz l VĚTŠÍ NÁHLED l doba výroby: necelé 2h. l spokojenost:90%

Pokud design chceš,napiš na graphic-heart@seznam.cz přihlaš. údaje.:)

Grafika z objednávky #4

22. srpna 2012 v 12:27 | TerusH
Poslední jsou tyhle PNGčka pro Alexu

© Graphic-heart.blog.cz


Grafika z objednávky #3

21. srpna 2012 v 14:53 | TerusH
Další,třetí část z objednávky grafiky.

Pro Destiny sister ikonka
+ fan ikonky

Pro Lucy ikonky pro elite affs

PS: zdroj potěší :D

Objednej si layout

21. srpna 2012 v 11:01 | TerusH

Ták,všechny designy už mám hotové a docela bych zase nějaký udělala. Takže nová objednávka je tu. Je asi poslední,protože pak už bude zase škola a tak... No,neberu rozhodně každého,zase si jen někoho vyberu. Dám vědět a bude to jako vždy napsané i v menu. Takže,pokud máte zájem klikněte na obrázek a vyplňte objednávku.:)

EDIT: Tak uzavírám,objednávek je dost.