Červen 2012

Výtvor do soutěže-CD cover

30. června 2012 v 20:11 | TerusH
Opět jsem dělala výtvor do soutěže,ve které teď jsem. Druhým úkolem bylo udělat obal na CD a vybrala jsem si Britney. Snad jsem zadání splnila a nevypadnu.:D
aamWJ55m aaqDUaos aagZqoHr
© Graphic-heart.blog.cz

Vysvědčení

29. června 2012 v 10:42 | TerusH |  Diary
Nedalo mi to a zase tenhle článek musím napsat a zeptat se Vás samozřejmě na Vaše vysvědčení! :DD Takže jaké bylo? Doufám,že vše v pohodě a že nikdo z toho nemá nějakou zkaženou náladu. Já si opět nemohu stěžovat. Takže oznamuji,že jsem úspěšně dokončila základní školu!! :D Na výzo zase samé jedničky. Dnešekem teda začínají prázdniny,takže budu mít dost času i na blog,ale zase nechci jen sedět u PC a dělat designy,chápete.:) Jak už jsem psala v minulém článku,dneska je ta třídní rozlučka,takže mejdaaan!!:D Jdu tam odpoledne a dorazím někdy ráno,spíme u kámoše ve stanech. No těším se na to.:) Takže si i Vy užívejte začátek prázdnin! A pochlubte se mi tu s tím vysvědčením. :)

Avatars Miley Cyrus

27. června 2012 v 20:30 | TerusH
Jen jedny avatary s Mils. Tyhle fotky jsou úžasný,moc se mi na nich líbí,hned co jsem je viděla,tak jsem z ní byla nadšená.:D Jinak už mám skoro hotový (jak můžete vidět v menu) další design a to s Ashley Benson. Teď se snažím užít si poslední dny školy a vůbec poslední dny základky,jo bude mi to chybět. O víkendu pak budou nějaký oslavy,kámoška narozky,grilování a rozlučka se třídou,no znáte to,už se moc těším.:) Tak si taky užijte tenhle poslední školní týden.:)
© Graphic-heart.blog.cz

Ordered design with Miley

26. června 2012 v 16:31 | TerusH |  Ordered layouts
Další objednaný design,tentokrát není letní.:) Dělala jsem ho trochu podle toho mého, mně se na něm líbí možná ty barvy.:D Pokud design budeš chtít napiš na graphic-heart@seznam.cz heslo.

l for miley-smiley-love-forewer l NÁHLED l nenastaveno
+ bonusky >>celý článek

Soutěž-"Rekord" v komentářích

25. června 2012 v 18:00 | TerusH
Takže dělám takovou menší soutěž. Určitě ji všichni znáte- Rekord v komentářích a je to jak jinak než o designy.
Každý 50 KOMENTÁŘ BUDE ODMĚNĚN DESIGNEM!! Soutěž ale bude nějak časově omezená...(ukončím ji asi zítra,pozítří). Nevím,jestli ty komentáře bude někdo psát,to je jen na vás,třeba se k té 50 nikdo nedostane a já tak budu mít míň práce :DD a nebo třeba neopak. Prostě záleží to na Vás.:) Takže,kdo chce ještě třeba design,tak pište.:)
EDIT: Ten kdo teda vyhrál ty designy,vyplňte objednávku TADY.
Avrils, Mary, Ev.a Dr.e.w Will.i.am, Nicol a Vikdla♥Dlavik

Photos-Accesories

25. června 2012 v 14:06 | TerusH |  Randoms
Další článek,kde přidávám různé fotky z tumblr a we♥it. Tentokrát na téma Accesories,protože já doplňky miluju,ale bohužel nikdy jich nemám dost,no.:D
Aacklhab

Aazhvrpf

Design for Selenagomez-abouther

24. června 2012 v 10:30 | TerusH |  Ordered layouts
První letní design z objednávky.:) Nevím moc co k němu napsat,snad se ti líbí.:D Fotky jsem použila jiné,než si pak posílala,psala jsem,že tady u těch designů si spíš vyberu sama,tak snad nevadí. Pokud design chceš napiš na Graphic-heart@seznam.cz heslo,design ti nastavím.:)

l pro selenagomez-abouther l NÁHLED l NASTAVENO l

Animace ve PhotoScape

22. června 2012 v 17:37 | TerusH
Možná si někteří pamatují návod,jak upravit obrázky na animace ve PhotoScape. TADY Teď jsem udělala návod,jak animaci ve PhotoScape vůbec udělat + nějaké rady. Hodně lidí už to umí,protože je to jednoduché,ale dělám to hlavně kvůli tomu,aby jste věděli jaký program na animace využívám. Je to vaše častá otázka.:D Takže doporučuji stáhnout PhotoScape a to třeba TADY. Zde už jen lehký návod...:)
© Graphic-heart.blog.cz

Narozenin. pozvánka pro cornelka6

21. června 2012 v 14:15 | TerusH
Tak jsem tu pozvánku hned udělala. Snad se ti líbí,no. :)
© Graphic-heart.blog.cz

PS: Jdu si prohlédnou všechny ty objednávky.
EDIT 16:55 -Tak jsem vypsala do menu ty,kerým design udělám,možná tam ještě někoho přidám,ale to fakt nevím...

Objednávka layoutu

20. června 2012 v 14:09 | TerusH
Tak sem taky dávám objednávka designů. Objednat si může,kdo chce,ale zase nebudu brát všechny.
Design si můžete objednat jak normální,tak třeba i letní.:) Tentokrát jsem tu objednávka udělala trochu jinak. Viděla jsem to u Caitlin (overkillart) a přijde mi to více přehlednější.:) Takže kdo chce design -KLIKNĚTE NA OBRÁZEK!

EDIT: 20:27 Konec objednávky. Je jich dost,tak si některé vyberu.:)