Říjen 2011

Avatars [Miley Cyrus]

31. října 2011 v 17:14 | TerusH♥
Udělala jsem jednoduché avatary. S Miley jsem avoše nedělala už dlouho, tak konečně zase po delší době nějaké přidávám. Tahle fotka se mi líbí. :))
© Graphic-heart.blog.cz
Kopírovat se zdrojem!

My new design with Ashley T- light colors

30. října 2011 v 15:19 | TerusH♥ |  Past designs
Po necelých dvou měsících jsem vyměnila ten tmavý design s TVD, se kterým jsem byla mino jiné spokojená :D za tento světlý s Ashley Tisdale. Ten předešlý tu byl opravdu dlouho, to u mě nebývá až tak zvykem mít design takovou dobu, kord když je tmavý. :D No, nakonec jsem z těch dvou, které jsem vám sem dávala k náhledu vybrala tenhle s Ash. Víc se i líbil a TVD tu bylo doteď, takže změna. Ale možná tenhle pak po čase vyměním za ten 2. světlý s Vampire. :D
S kým: Ashley Tisdale
Od kdy: 30.10.2011
Do kdy: 4.12.2011
Spokojenost: Líbí se mi docela to menu, takže nakonec dávám 80%.

Icons for blog #1

29. října 2011 v 13:58 | TerusH♥ |  Icons
Udělala jsem jen 4 ikonky, které můžete používat na svém blogu. :) Snad je někdo využije. Bylo by dobré, kdyby jste k ikonkám do menu napsali zdroj, ale stejně si myslím, že většina z vás se na to vykašle...
© Graphic-heart.blog.cz

Bude nový design...

28. října 2011 v 20:45 | TerusH♥ |  Diary
Dnes tu sice žádný článek nepřibyl, ovšem to neznamená, že bych tu dnes nebyla. Naopak, byla jsem tu dnes hodně. :) Akorát jsem konečně začlala vytvářet design... myslím design pro sebe.(není tedy ještě úplně hotový, ještě stránka a menu, ale tu hlavní část konečně mám :D) Nemůžu sice říct, že bych byla nějaká nadšená z výsledku, ale design jsem dělala dost dlouho, nic jsem totiž nic vymyslet, nejde mi to, neumím to. :DD Nakonec ale mám rovnou dva. Takže se rozmyslím, který nastavím. Zítra tu budu až někdy odpoledne, ráno brzy vstávám a jedu pryč, mám vystoupení v divadle.:) Ale poté se budu snažit design dodělat a nastavit.

Tady jsou mini náhledy těch layoutů, který se vám líbí víc? (Vím, z těch malých náhledů to nejde moc vidět, ale nechci jsem dávat velké, ať to je pak trochu překvapení... :DD)
Původně jsem měla hotový, jen ten první (věnovala jsem mu opravdu dost času), ale prý není hezký, takže jsem se pak pustila do toho druhého. Jaký je lepší? Pište.

EDIT- sobota 12:19- přidala jsem větší náhledy l KLIK NA OBRÁZEK l
Pořád nevím, který nastavím. Líbí se mi tak nastejno. oběma bych dala tak 68%. Akorát ten 2. mi sem prostě sedí víc, ale zase vy všichni píšete ten 1. tak nevím. Ty větší náhledy jsem dávám proto, že ten 1. vypadat v tom mini obrázku lépe než ve skutečnosti. :DD

Šablonky #2

27. října 2011 v 18:19 | TerusH♥ |  Šablony
Už těch šablonek tedy mám celkem dost, ale chtělo se mi nějaké udělat. A tak tu přidávám dlaší obyčejné šablony v různých barvách. :) Snad je někdo použije.
Náhled
rámečky v celém článku...

Design for unlimited-miley.blog.cz

26. října 2011 v 19:34 | TerusH♥ |  Ordered layouts
Tak tady zase design na ''objednávku''. :D Musím říct, nelíbí se mi! Chtěla jsem ho smazat a udělat jiný, ale pak jsem si to rozmyslela. No, pokud ho chtít nebudeš, tak to klidně napiš, udělala bych ještě jiný.
l VĚTŠÍ NÁHLED - klik na obrázek l
edit: nastaveno

Avatary- mix

26. října 2011 v 14:05 | TerusH♥
Už jsem tady. :) Ráno jsem měla trénink. Jsem nějaká nastydlá, takže budu už doma, nejspíš koukat na TV a pak taky budu tady na blogu. :) Tady jsou ty avatary,které jsem dělala včera. 1. když má být ten Halloween tak jsou s dýní xD a druhé na téma Paříž. :D
© Graphic-heart.blog.cz
Kopírovat se zdrojem!!

Prázdniny.:)

25. října 2011 v 17:35 | TerusH♥ |  Diary
Konečně! :) Začínají nám prázdniny. Plánujete něco? Nebo jedete někam? Já budu doma a budu si jen užívat volna! :) Venku je stejně ošklivě a zima. :D Chci se ještě zaptat, co by jste tu teď chtěli za grafiku ( vím, že určitě designy, ale co ještě). Udělám asi avatary, našla jsem krásné icon bases. :) Přemýšlím, že otevřu objednávku,když teď bude docela čas, ale designy mi nejdou, takže bych stejně zvládla tak dva. :D Nevím, ještě si to rozmyslím, vím, že hodně z vás by to ocenilo. Denně se mě na to někdo ptá buď na blogu nebo na emailu. :)
Takže především si užívejte volna. :) Já jdu teď tedy udělat nějakou tu grafiku.

EDIT: A ještě jedna věc, kterou tenhle blog opravdu potřebuje. A to změnu designu! Tenhle design je tu nejdýl ze všech, které tu kdy byli. Takhle dlouho designy obvykle vůbec nemívám. xD Takže snad něco brzy udělám. :)

obrázek z tumblr, úprava má

Design for ash-g.blog.cz [Gallery]

23. října 2011 v 19:14 | TerusH♥ |  Ordered layouts
Mám tu design opět pro ash-g.blog.cz ale tentokrát pro jeho gallerii. :) Je to obyčejný design,ale snad se i tak líbí. :) Pokud ho budeš chtít tak mi napiš heslo na email (pokud je heslo na galerii, stejné jako na tvůj blog, tak nemusíš, to mám:D).
l VĚTŠÍ NÁHLED -klik na obrázek l

Inscriptions-Cities

23. října 2011 v 9:39 | TerusH♥ |  Nápisy
Našla jsem je v PC. :) Udělala jsem je už docela před delší dobou, ale pak jsem je sem zapomněla dát, tak je přidávám teď. :)
© Graphic-heart.blog.cz
Kopírujte jedině se zdrojem!!